עיצוב ואווירה

אנחנו במעשייה אוהבים אנשים. עבורכם ועבור האורחים שלכם זוהי חוויה חד-פעמית ואנחנו זוכרים זאת היטב. אנו מתייחסים לכל אירוע כפעם הראשונה והאחרונה.

החוויה

חשוב לנו להיענות לכל צרכי הלקוחות. אנחנו מלווים אתכם באופן אישי וצמוד, לאורך כל התהליך. אירוע מתחיל בלהבין מי אתם, מה אתם רוצים ויחד איתכם להחליט מה הכי טוב, היכן יהיה המקום, מי יעצב אותו, איך ישרתו את האורחים ומה בתפריט. מתכננים תכנון מקצועי וקפדני, יורדים לפרטים הקטנים. לאנשי מעשייה יש ניסיון רב בלוקיישנים מכל הסוגים – מהפקות מדבר ענקיות, גני אירועים שונים, חצרות בתים, לופטים ודירות ועד לאירועים אינטימיים בנחלים ויערות.

שירות מקצועי ללא פשרות

לקייטרינג מעשייה צוות מיומן, שעושה את עבודתו במקצועיות. השירות ניתן ע"י צוות מלצרים וטבחים מוכשר, מנוסה, איכותי ואדיב, שעובד איתנו לאורך השנים. הצוות שלנו מגובש, שמח והרמוני. אנשים שאוהבים אחד את השני ואוהבים את מה שהם עושים. צוות טבחים ומלצרים מוקפד, מהודק ושמח בזכות שניתנה לו – להכין אוכל איכותי ולשמח בו אנשים.

העיצוב

מעשייה משתפת פעולה עם מספר מעצבים מובילים ומקוריים ליצירת חוויית אירוח אסתטית, שלמה ומדויקת. אנו מגישים בצורה עשירה וייחודית, המשלבת יצירתיות ודמיון, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים.

נגישות